1Password Reader

iPhone ve iPad için Parola Yönetici Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 14.99 $
  • Boyut 9.1 MB
  • Version 3.6.5
  • Dil İngilizce
  • Firma AgileBits
1Password Reader uygulamasının iPhone, iPad ve iPod cihazlar için geliştirilmiş olan versiyonudur. Bu uygulama ile web sitelerine girişlerde, bir internet servisine kayıt olurken ya da cihazınızda bulunan uygulamalar ait kullandığınız şifreleri unutmamak
1Password Reader uygulamasının iPhone, iPad ve iPod cihazlar için geliştirilmiş olan versiyonudur. Bu uygulama ile web sitelerine girişlerde, bir internet servisine kayıt olurken ya da cihazınızda bulunan uygulamalar ait kullandığınız şifreleri unutmamak için kayıt altına alabilirsiniz. 
 
Uygulama ile kredi kartı bilgisi ve önemli gizli üyelik numaralarınızı 1Password Reader ile koruma altına alabilir, bunun yanında uygulamada bulunan AES şifreleme ve Auto-Lock özelliği sayesinde verilerinizi koruma altına alabilirsiniz.
 
Yazılım Dünya üzerinde yaklaşık 1 milyon kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Tüm internet tarayıcıları ile uyumlu çalışan yazılım aynı zamanda DropBox ile de senkronize olarak çalışabilme özelliğine sahiptir. Ancak DropBox özelliğini kullanabilmeniz için öncelikle sisteminizin masaüstüne bu yazılımı kurmanız gerekmektedir. 
Daha Fazla Göster
1Password Reader indir